اخبار

صفحه اصلي > اخبار 


دوره مجازی اقتصاد مقاومتی
در بهمن و اسفند 95
برگزاری دوره مجازی اقتصاد مقاومتی
دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی برای 235 نفر از کارکنان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، بصورت مجازی در بهمن و اسفند 95 توسط مرکز آموزشهای تخصصی کاربردی برگزار شد. در این دوره آموزشی به مباحثی همچون فلسفه اقتصاد مقاومتی، جریان متعارف اقتصاد، معارف اقتصاد اسلامی، مبانی اقتصاد انقلاب اسلامی، آسیب شناسی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران پرداخته شد. اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است که در شرایط فشار، در شرایط تحریم، در شرایط دشمنی ها و خصومت های شدید می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد و یکی از مؤثرترین مؤلفه های اقتصاد مقاومتی رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان است.
 ١٦:٠٠ - 1395/12/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مبانی کارکرد و تعمیرات موتورهای گازسوز LPG
در آذر و دی 95
برگزاری دوره مبانی کارکرد و تعمیرات موتورهای گازسوز LPG
دوره آموزشی مبانی کارکرد و تعمیرات موتورهای گازسوز LPG برای 18 نفر از کارکنان شرکت خدمات صنعتی ایران خودرو (ایسیکو)، در روزهای 29 و 30 آذر، 6 و 7 دی 95 به بمدت 16 ساعت، توسط مرکز آموزشهای تخصصی کاربردی در محل این شرکت برگزار شد. در این دوره آموزشی به مباحثی همچون معرفی گاز LPG و سیستم سوخت رسانی LPG، روش های بهبود عملکرد موتور و رگولاتور و انواع آنها در لیفتراک ها، شناسایی قطعات و جانمایی، مدارات برقی، ابزارهای تست و ابزار مخصوص، باز و بست، تنظیم و سرویس های دوره ای رگولاتور و تعویض متعلقات، تنظیم موتور، فیلر گیری، سیستم سوخت رسانی، مدار جرقه و هوا رسانی و عیب یابی آن پرداخته شد.
 ١٢:٠٠ - 1395/10/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
مبانی کارکرد و تعمیرات موتورهای دیزل
در آذر و دی 95
برگزاری دوره مبانی کارکرد و تعمیرات موتورهای دیزل
دوره آموزشی مبانی کارکرد و تعمیرات موتورهای دیزل برای 17 نفر از کارکنان شرکت خدمات صنعتی ایران خودرو (ایسیکو)، در روزهای 29 و 30 آذر، 6، 7، 13 و 14 دی 95 به مدت 24 ساعت، توسط مرکز آموزشهای تخصصی کاربردی در محل این شرکت برگزار شد. در این دوره آموزشی به مباحثی همچون عملکرد موتور دیزل و شرایط کاری آن، کنترل خروجی موتور دیزل، سیکل احتراق و کوبش در موتور دیزل، اجزای موتور دیزل، سیستم روغن کاری، سیستم سوخت در موتور دیزل (در حد سرویس)، سیستم پیش گرمایش، سیستم خنک کاری و سیستم های جنبی در موتور دیزل شامل توربو شارژر، خفه کن، پمپ تقویت ارتفاع و کنترل قدرت پرداخته شد.
 ١٧:٠٠ - 1395/10/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری یازدهمین دوره تحلیل سیستم ها با رویکرد سیستم داینامیک
در آبان 95
برگزاری یازدهمین دوره تحلیل سیستم ها با رویکرد سیستم داینامیک
دوره آموزشی بکارگیری رویکرد سیستمی (سیستم دینامیک) در شناخت و تحلیل سیستم‌های پیچیده اقتصادی اجتماعی با استفاده از نرم افزار VENSIM در 20 و 21 آبان ماه 95 توسط مرکز آموزشهای تخصصی کاربردی برگزار شد. در این دوره آموزشی به مباحثی همچون آشنایی با رویکرد سیستمی و متدولوژی سیستم دینامیک، تعریف سیستم و اجزاء آن، ویژگی‌های سیستم‌های اقتصادی اجتماعی و لزوم بکارگیری تفکر سیستمی جهت شناخت و یادگیری درمورد آن‌ها، معرفی متدولوژی سیستم دینامیک به عنوان یک ابزار پیاده‌سازی تفکر سیستمی جهت شناخت و تحلیل سیستم‌های اقتصادی اجتماعی پرداخته شد.
 ١٣:٠٠ - 1395/08/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره های آموزشی
برگزاری هشتمین دوره مقدماتی نرم افزار کامفار COMFAR III
کارگاه آموزشی نرم افزار کامفار در سطح مقدماتی برای 10 نفر از کارشناسان شرکت مدیریت اکتشاف، در روزهای 5، 12، 14، 17، 19 و 26 مهرماه 95 مجموعا به مدت 24 ساعت توسط مرکز آموزشهای تخصصی کاربردی برگزار شد. در این دوره آموزشی به مباحثی همچون آموزش ورود اطلاعات در کامفار و مفاهيم پايه، تعريف پروژه، زمانبندي طرح، محصولات و واحدهاي پولي، نرخ تنزيل، سرمايه گذاري ثابت، هزينه هاي توليد، فروش، سرمايه در گردش، منابع مالي، ماليات، نحوه نمايش گزارشات و تحلیل آنها پرداخته شد.
 ١٧:٠٠ - 1395/07/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>